O MNIE

Drogi czytelniku! Trafiłeś na zakładkę "O mnie" zapewne w celu lepszego poznania autorki bloga. Nazywam się Karolina i pochodzę z malowniczego Opola, w którym się wychowałam i żyję do chwili obecnej. Aktualnie zajmuję się podróżami, myślę że teraz jest idealny wiek na czerpanie wiedzy całym sobą, by w późniejszych latach dzielić się nią z innymi. Plany na przyszłość? Raczej żyję teraźniejszością. Co ma być to będzie. Lubię zaszywać się w górskich lasach i spędzać w nich całe dnie. Góry to mój drugi dom. Dom pełen naturalności i beztroskiego życia. W chwili obecnej moim największym marzeniem jest podróż do Pragi, czeskiej stolicy. Cóż jeszcze mogę o sobie powiedzieć? A, najważniejsze! Uwielbiam nasze polskie schabowe! Nie ma opcji, żebym podczas górskich wędrówek nie delektowała się tym pysznym daniem! Właśnie założyłam sobie osobny zeszyt na zbieranie miejsc, w których będą najlepsze schaboszczaki. Może kiedyś się tym z Wami podzielę! Dla przyjemności zbieram sobie pieczątki ze schronisk, wszelakie pocztówki i przypinki. Lubię rozmawiać o górach, czuję się w tym temacie pewna i chętna do konwersacji. Jeśli wpadnie mi jeszcze do głowy jakaś ciekawostka o mnie, to pewnie dorzucę tutaj w przyszłym czasie. No cóż, do zobaczenia na szlaku! :)

Karolina (Polskim Szlakiem)

4 komentarze:

 1. Witam serdecznie. Świetny blog, zapraszam także do mnie - Świat Gór - czyli blog o górach (swiat-gor.blogspot.com). Ps. Również mieszkam na nizinach, tyle, że bliżej Gór Opawskich - Nysa ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to bliskie okolice, a Góry Opawskie zwiedzałam za młodu i chciałabym nieraz do nich wrócić. Na bloga już zaglądałam i także obserwuję :)

   Usuń
  2. Również dodałem Twojego bloga do swojej zakładki Przeglądam, czytam i polecam :) Ja osobiście Góry Opawskie odwiedzam rok rocznie, mam taką swoją stałą trasę na Biskupią Kopę, którą polecam: http://swiat-gor.blogspot.com/2014/05/biskupia-kopa-2014.html :)

   Usuń
 2. Fajny blog :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie na odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń